< >
سنگ پله

سنگ پله

[col span__sm=”12″]

مجموعه معادن و كارخانه هاي سنگ اسپادانا

 
سنگ اسپادانا شرکت و کارخانه معتبر در تولید انواع سنگ اسلب و تایل برای کاربردهای صادراتی و ساختمانی ( نما بیرون ، راه پله و کف ساختمان بوده و با بیش از یک دهه فعالیت در بازار سنگ ایران مورد اعتماد صدها صادر کننده و شرکت های ساختمانی و عمرانی می باشد .
 

سنگ مرمر سنگ گرانیت سنگ راه پله تراورتن سنگ مرمریت ویژگی های یک سنگ مناسب راه پله یک سنگ مناسب راه پله باید دارای ویژگی های زیر باشد: مقاومت بالا در برابر سایش و فرسودگی بر اثر رفت و آمد بالا مقاومت بالا در برابر ضربه و فشار در اثر برخورد اجسام سنگین بر سطح آن جذب آب پایین در پله هایی که در فضای خارجی استفاده می شوند مقاومت در برابر هوازدگی و اشعه خورشید در راه پله های بیرونی استحکام در برابر کثیفی و آلودگی و همچنین عدم جایگذاری لکه بر روی آن مقاومت در برابر رنگ رفتگی و یا تغییر رنگ در مکان های پر رفت و آمد طول عمر بالا

[/col]
[ux_products cat=”52″]

چه نوع سنگی برای راه پله بهتر است؟’


از انواع سنگ راه پله می‌توان به گرانیت، دیوریت، مرمریت و مرمر اشاره کرد. مرغوب‌ترین سنگ برای طراحی راه پله گرانیت است. سنگ گرانیت، دربرابرمواد اسیدی و قلیایی از مقاومت بالایی برخوردار است. وبه دلیل نداشتن آهک، مقاوم و برای طراحی راه پله مناسب است. سنگ‌های گرانیتی جلا و درخشندگی بسیار عالی و چشمگیری دارند.

 از انواع سنگها در چه محیط هایی استفاده می شود.          

درمحیط‌های صنعتی باید برای سنگ راه پله خود حتماً از سنگ گرانیت استفاده کنند زیرا در مقابل مواد شیمیایی بسیار مقاوم است.برای نمای داخلی ساختمان از سنگ‌هایی با جنس مرمر استفاده می‌شود ،سنگ مرمر از دو عنصر کلسیت و دولومیت تشکیل شده‌اند که مقاومت بسیار بالایی در برابر هوازدگی دارد. سنگ مرمر به دلیل داشتن ظاهری لوکس و زیبا جزو محبوب‌ترین سنگ‌های ساختمانی است.

 

[ux_products cat=”47″] [blog_posts style=”normal” columns=”3″ columns__md=”1″ image_height=”56.25%”]

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
استعلام قیمت