وبلاگ

سنگ تراورتن سفید

آنچه در این مقاله می خوانید

تراورتن سفید:

این نوع سنگ یک سنگ طبیعی با تغییرات زیبا است. سنگ تراورتن سفید شرکت سنگ اسپادانا محبوب ترین و لوکس ترین نوع سنگ تراورتن در بین تمام سنگ های معدنی استان مرکزی ایران خواهد بود. این مدل از سنگ تراورتن، رنگی از طبیعت را به خانه شما می آورد.

همچنین برای آشنایی با انواع سنگ های ساختمانی ا سایت سنگ اسپادانا دیدن نمایید.

تراورتن سفید

معادن تراورتن سفید:

ایران دارای معادن سنگ تراورتن سفید فراوانی است. تقریبا تمام این سنگ تراورتن های سفید از منطقه محلات می آیند. تراورتن های رنگی بخصوص سفید پرتقاضاترین سنگ تراورتن در بازار داخلی ایران است. سنگ تراورتن های سفید در کنار مواد تیره تر مانند تراورتن نقره ای تیره، تراورتن تیتانیوم و تراورتن قهوه ای استفاده می شود.

 

اسلب تراورتن سفید:

اسلب این مدل سنگ تراورتن دارای زمینه سفید خالص است. این سنگ تراورتن دارای رگه های سفید نازک و صاف بر روی سطح خود است. پس از تولید اسلب های تراورتن فوق سفید، کارخانه سنگ اسپادانا آنها را مرتب کرد تا اسلب های یکنواخت را برای سفارش ها فراهم کند.

کاشی تراورتن سفید:

کاشی این مدل سنگ، لوکس و خالص، گرانتر از تراورتن های رنگارنگ است. رگه های همرنگ خاص این سنگ تراورتن آن را به انتخابی فوق العاده برای ساختمان لوکس تبدیل کرده است. تقاضای داخلی برای این تراورتن مخصوصا سفید رنگ بسیار زیاد است زیرا رنگ سفید برای نما بسیار محبوب و دوست داشتنی است.

تراورتن سفید

مشخصات سنگ تراورتن سفید:

تراورتن نوعی سنگ آهک است که توسط چشمه های معدنی به ویژه چشمه های آب گرم رسوب می کند. تراورتن اغلب ظاهری فیبری یا متحدالمرکز دارد و در انواع سفید، خرمایی، کرم رنگ و حتی زنگ زده وجود دارد. این فرآیند توسط رسوب سریع کربنات کلسیم، اغلب در دهانه چشمه آب گرم یا در غار آهکی تشکیل می شود.

مورد دوم، می تواند استالاکتیت ها، استالاگمیت ها و دیگر غاربها را تشکیل دهد. سنگ تراورتن های سفید اغلب به عنوان مصالح ساختمانی استفاده می شود. رومی ها ذخایر سنگ تراورتن را برای ساخت معابد، قنات ها، بناهای تاریخی، مجتمع های حمام، و آمفی تئاترهایی مانند کولوسئوم، بزرگترین ساختمان جهان که بیشتر از سنگ تراورتن ساخته شده، استخراج می کردند.

کاشی کف تراورتن های سفید:

کاشی های تراورتن هایی که سفید هستند، ظاهری عالی و انعطاف پذیر دارند و آنها را به بهترین انتخاب برای کاشی های کف تبدیل می کند. در سنگ اسپادانا، بهترین کاشی های کف را در طیف گسترده ای از مواد، اندازه ها، سبک ها و طرح ها خواهید یافت.

ما محصولات خود را مستقیماً از معادن خود تهیه می کنیم و به ما این امکان را می دهد که نرخ های باورنکردنی را با حفظ بالاترین استانداردهای کیفیت ارائه دهیم. اگر برای انتخاب کاشی مناسب برای پروژه ساختمانی خود به کمک نیاز دارید، کارشناسان ما می توانند شما را راهنمایی کنند.

آخرین عضو از این خانواده:

بلوک تراورتن فوق سفید یکی از محصولات سنگی اصلی ما است و همیشه در انبار ما موجود است. مشتریانی که به دنبال بلوک تراورتن های سفید هستند می توانند بلوک های مورد نظر خود را در انبار بیابند.

تراورتن سفید

برای آشنایی با دیگر محصولات سنگ تراورتن و انواع سنگ های ساختمانی از سایت سنگ اسپادانا دیدن نمایید.

سبد خرید فروشگاه
ورود به سایت

هنوز حساب کاربری ندارید ؟

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.