وبلاگ

سنگ گرانیت سفید

آنچه در این مقاله می خوانید

آیا تا به حال به دلیل وجود سنگ گرانیت در طول سال ها فکر کرده اید؟ تنوع سبک‌ها و طرح‌های موجود در سنگ‌های گرانیت از جمله گرانیت سفید دلیلی است که این سنگ‌ها در طول سال‌ها به یک انتخاب محبوب برای کفپوش تبدیل شده‌اند. در مورد گرانیت هم همینطور است. سنگ اسپادانا در این مقاله 10 مورد از گرانیت های سفید زیبا را برای سال 2022 به اشتراک می گذارد.

گرانیت سفید

10 گرانیت های سفید موجود در سنگ اسپادانا:

 1. کشمیر سفید
  2. رودخانه سفید
  3. سفید استعماری
  4. امپریال وایت
  5. سنگریزه سفید
  6. میرا وایت
  7. سفید بنگال
  8. میرا وایت جدید
  9. تندر سفید
  10. کشمیر سفید جدید

1. گرانیت سفید کشمیر:

الگوی نامنظم لکه های بنفش دلیل زیبایی کشمیر سفید. این سنگ همچنین دارای ترکیبی از رگه های خاکستری و طلایی روشن است که ظاهر را چندین برابر می کند. این سنگ بادوام و محکمی است که می توان از آن برای مصارف مختلف استفاده کرد.

2. سفید ریور:

ریور وایت سنگی با تقاضای بالاست. اغلب برای کفپوش های داخلی و خارجی استفاده می شود. رگه های کوچک برگاندی روی سطح به زیبایی و ظرافت می افزاید.

3. گرانیت سفید استعماری:

Colonial White سنگی است که برای مصارف خانگی و همچنین صنعتی بهترین کاربرد را دارد. این سنگ دارای تکه های سیاه ریز روی زمینه سفید است. می توان از آن به عنوان میز آشپزخانه، رویه روشویی، کفپوش و پشتی استفاده کرد. این سنگ با پرداخت های مختلف در سایت سنگ اسپادانا موجود است.

4. سفید امپراتوری:

گرانیت سفید امپریال به خاطر تکه‌های روشن مهمانی‌اش که به رنگ صورتی و خاکستری هستند مشهور است. این یکی از گرانیت های سفید است که اغلب خریداری می شود و برای میز آشپزخانه مناسب است.

5. سنگریزه گرانیت سفید:

اگر به دنبال الگوهای متراکم هستید، سفید Pebble ممکن است بهترین گزینه برای شما باشد. این سنگ دارای پس زمینه سفید با لکه های خاکستری و سیاه است که به طور متراکم در منطقه پراکنده شده است.

6. سفید میرا:

Meera White یکی از انواع گرانیت است. از این سنگ علاوه بر استفاده در منازل، در بناهای تاریخی و موزاییک سازی نیز استفاده می شود.

7. گرانیت سفید بنگال:

هنگام صحبت در مورد سنگ های سفید، نمی توان از ستایش گرانیت سفید بنگال غافل شد. این سنگ طبیعی به راحتی در فروشگاه ما موجود است. بهترین چیز در مورد اسلب های سفید بنگال این است که از هند استخراج می شود. با پس زمینه سفید ساده که با لکه های کوچک رنگ های قهوه ای و بنفش تعبیه شده است. علاوه بر این، این سنگ دارای خواص ضد لک و ضد آب بالایی است که آن را به یک گزینه کفپوش گرانیتی قابل نگهداری تبدیل می کند.

گرانیت سفید بنگال

8. سفید میرا جدید:

New Meera White بسیار بادوام و سخت است. این سنگ دارای زیبایی شناسی بالایی است و مورد علاقه همه است. این سنگ بیشتر توسط صاحبان خانه و معماران استفاده می شود.

9. گرانیت سفید تندر:

این سنگ دارای رگه های چند رنگ (خاکستری، کرم و سفید) و چند لکه های عمیق شرابی است. مردم معمولاً سفید تندر را با کابینت های پررنگ جفت می کنند که به ایجاد جلوه ای متعادل و لوکس به فضا کمک می کند.

10.سفید کشمیر جدید:

New Kashmir White یک تخته سنگ گرانیت با ترکیب رنگ‌های خاکستری، سیاه و سفید است. این یکی از سنگ های سفید با طراحی متراکم است که در سنگ اسپادانا موجود است.

حوزه های کاربردی سنگ گرانیت سفید:

سنگ های گرانیت سفید را می توان برای مصارف مختلف از جمله دکور بیرونی و داخلی استفاده کرد. این صفحات گرانیتی بیشتر به عنوان میز آشپزخانه و رومیزی استفاده می شود.

مردم همچنین دوست دارند برای انتخاب بهترین کیفیت گرانیت برای شومینه خود با تامین کنندگان گرانیت سر و کار داشته باشند. به غیر از آن، این سنگ ها در کفپوش، دیوارهای برجسته و همچنین در دکوراسیون ناهارخوری نیز استفاده می شوند.

گرانیت سفید

برای آشنایی با انواع سنگ های گرانیت ساختمانی از سایت سنگ اسپادانا دیدن نمایید.

سبد خرید فروشگاه
ورود به سایت

هنوز حساب کاربری ندارید ؟

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.